• ساخت سوئیچ کددار و ریموت ماشین    از کلید کددار در سیستم های ضد سرقت استفاده می شود . با کمک این مکانیزم با استفاده از قفل نرم افزاری که بر روی خودرو گذاشته می شود موتور خودرو از روشن شدن منع می شود . تا زمانی که این قفل باز نشود استارت زدن توسط سوئیچ حاصلی نداشته و موتور روشن نمی شود .
      

  کلید کددار چیست ؟
     بر طبق قانون کلیه خودرو های ساخته شده در داخل یا خارج از کشور ، برای تردد در شهر ها و جاده ها ملزم به استفاده از سیستم ضد سرقت یا همان ایموبلایزر به همراه کلید کددار می باشند . بر طبق این قانون که از سال 1387 اجرایی شده ، تمامی خودرو ها در صورت تخطی شماره گذاری نمی شوند .
   

  کلید کددار

     در این خودروها از سیستم کلید کددار استفاده می شود . این سیستم  یکی از جالب ترین سیستم های  نصب شده روی خودروهای جدید می باشد که در واقع نوعی سیستم ضد سرقت محسوب می شود . با کمک این مکانیزم با استفاده از قفل نرم افزاری که بر روی خودرو گذاشته می شود موتور خودرو از روشن شدن منع می شود . تا زمانی که این قفل باز نشود استارت زدن توسط سوئیچ حاصلی نداشته و موتور روشن نمی شود .

  کلید کددار
     کلیدهای کددار از دو بخش اصلی تشکیل شده اند . اول برد آنها که وظیفه باز و بسته کردن قفل مرکزی را بر عهده دارد و بخش دوم چیپ ترانسپوندر آن است . زمانی که کلید را در داخل سوئیچ فرمان قرار میدهید چیپ حافظه داخل کلید تحت حوزه مغناطیسی ترانسپوندر قرار گرفته و فعال می شود . پس از این امر به موتور اجازه استارت زدن داده می شود و خودرو روشن می شود .

  کلید کیلس
     در این سیستم راننده خودرو دیگر نیازی به استفاده از سوئیچ نداشته و صرفا به کمک یک ریموت ماشین کوچک قادر به روشن کردن خودرو می باشد . این ریموت با استفاده از امواج وایرلس کار می کند . زمانی که راننده کلید کیلس را در جیب خود گذاشته و به خودرو نزدیک می شود ، خودرو امواج آن را تشخیص داده و در صورتی که راننده اقدام به کشیدن دستگیره کند ، قفل مرکزی خودرو باز می شود . همچنین به هنگام روشن کردن ماشین در صورتی که کیلس همراه شما باشد ، به فشردن کلید استارت می توانید بدون نیاز به چرخاندن سوئیچ ماشین را روشن کنید .
   

  ساخت سوئیچ کددار و سوئیچ یدک
     همانطور که گفته شد استفاده از کلید های کددار نقش مهمی در امنیت خودروها ایفا میکند . اما اگر به هر دلیلی این کلیدها گم شده یا دچار خرابی شوند ، در صورت عدم وجود کلید یدک دردسر بزرگی برای راننده ایجاد می کنند . در صورت بروز هر یک از این مشکلات شما دیگر به هیچ وجه قادر به روشن کردن اتومبیل خود نخواهید بود . پس باید به فکر راه حل دیگری باشید .
     سایت ما در این زمینه به شما کمک میکند . اگر به هر دلیلی کلید خودرو شما خراب یا گم شده است می توانید از ما کمک بگیرید . برای این کار می توانید جهت تهیه سوئیچ ها و کلیدهای انواع خودروها به شعب ما مراجعه کنید . شما در شعب ما قادر خواهید بود کلید کددار مورد نظر خود را تهیه کرده و از نزدیک ترین شعبه دریافت نمایید . همچنین اگر به هر دلیلی کلید خود را مجددا گم کردید می توانید با مراجعه به ما در اسرع وقت اقدام به تهیه مجدد آن کنید .

    • از صفحات زیر نیز دیدن کنید:

  سوئیچ چانگان ایدوساخت ریموت هیوندا i40 اسمارت چهار دکمهدرب باز کن اتوماتیکسوئیچ جی اس گونوسوئیچ چری آریزوبوبین (ترانس) قفل حیاطی برقی سیزاایتالیاپرداخت هزینه محصول پس از تحویل CODسوئیچ هیوندا آوانته(Hyundai avante)سوئیچ ریموت دار تویوتا کمری (Toyota camry)برد (رسیور)ترانسدار بتا با دو عدد ریموت
بالا

آمارگیر وبلاگ