• قیمت ساخت سوئیچ کددار در محل درصورت گم شدن     معرفی سرویس ساخت سوئیچ کددار در محل       
   
    
  ریموت ماشین، کلیدی و کیلس، سوئیچ یدک، گم شدن سوئیچ، کلید کددار ماشین ، گم کردن سوئیچ ماشین ، ساخت سوئیچ کد دار در محل       
      در خودروهای امروزی با گم شدن سوئیچ یا کیلس
  باز کردن درب خودرو کار چندان آسانی نخواهد بود. با توجه به الکترونیکی شدن فرایند حفاظت و استارت خودرو ساخت سوئیچ کددار می بایست تحت پروتکل های استاندارد انجام شود.  

   
  ساخت کیلس و سوئیچ کددار
  گم شدن سوئیچ و یا ریموت خودرو یکی از اتفاقات رایج است. امروزه به دلیل استفاده از سیستم ایموبلایزر در خودروها ساخت سوئیچ کددار  می بایست توسط افراد متخصص و با دستگاه های مخصوص انجام شود. در خودروهای امروزی گم شدن کلید و کیلس دردسر بیشتری ایجاد کرده به طوری که گاهی اوقات برای باز کردن درب خودرو افراد اقدام به حمل خودرو می نمایند. با استفاده از سرویس ساخت سوئیچ کددار در محل کلید کالا می توانید با ارسال مدل و سال ساخت خودرو به پشتیبانی تلگرام یا واساپ علاوه بر دریافت سریع سرویس ، کلیه تعرفه های ساخت کیلس یا سوئیچ یدک را دریافت نمایید.
  کلیه مراحل ساخت سوئیچ کددار و ریموت ماشین با استفاده از جدیدترین متدهای روز انجام می شود. اهمیت این موضوع بدان جهت بوده که بسیاری از افراد پس از گم کردن سوئیچ ماشین افراد متفرقه را برای حل مشکل انتخاب می کنند که این کار عواقب بسیاری را به دنبال خواهد داشت.
   

  با کلید کالا نگران گم کردن سوئیچ خودروی خود نباشید.
  با توجه به الکترونیکی شدن بسیاری از مکانیزم های اجرایی در خودرو چنانچه ساخت سوئیچ کددار و یا کیلس به صورت غیراستاندارد انجام شود ممکن است سایر سیستم های برقی خودرو دچار خطا شوند. نکته مهم آن است که بسیاری از خطاهای احتمالی در لحظه علامت خاصی نخواهند داشت و در طول زمان مشکلات متعددی را ایجاد خواهند کرد.
  برای ساخت سوئیچ کددار و کیلس خودرو ارائه مدارک جهت احراز هویت مالک ضروری بوده تا امکان هرگونه سوء استفاده احتمالی به صفر برسد. پس از تایید هزینه ساخت سوئیچ کددار 70% هزینه به صورت بیعانه دریافت شده تا پس از مراجعه متخصص مربوطه و برطرف نمودن مشکل تسویه حساب نهایی انجام شود.
  یکی از موارد قابل توجه در
  ساخت کلید کددار ماشین استفاده از متریال درجه یک است. در خودروهایی که سیستم استارت به صورت سوئیچ بوده جنس فلز از اهمیت خاصی برخوردار بوده و به دلیل جفت شدن با سیستم ایموبلایزر حکم شناسنامه خودرو را دارد. در خودروهای کیلس نیز به دلیل برقراری ارتباط به صورت بیسیم ریزپردازنده های بکار رفته می بایست کیفیت مطلوبی داشته باشند تا در طول زمان دچار مشکل نشوند. بنابراین در هنگام مقایسه قیمت کیفیت را نیز مد نظر داشته باشید.


  مزایای ساخت سوئیچ کددار در محل
  چنانچه در شرایط عادی قصد ساخت سوئیچ یدک را داشته باشید می بایست زمان زیادی را صرف کرده تا یک فرد قابل اعتماد و کاربلد مشکل شما را برطرف نماید. ضمن اینک چنانچه فرآیند ساخت به صورت غیراصولی انجام شود ممکن است هزینه های زیادی مثل سوختن ECU خودرو به شما تحمیل شود. در خودروهای جدید برای حمل خودرو به نمایندگی و ساخت سوئیچ یدک می بایست هزینه زیادی را پرداخت نمایید در صورتی که با پرداخت هزینه ای به مراتب کمتر می توانید کیلس یا سوئیچ خود را در محل تحویل بگیرید.
  دقت داشته باشید در بسیاری موارد چنانچه کد سوئیچ خودروی خود را در اختیار افراد متفرقه قرار دهید امکان بروز سرقت در آینده برای خودروی شما بسیار افزایش خواهد یافت.
  با استفاده از سرویس های کلید کالا می توانید بدون بروز هیچ مشکل سوئیچ یدک خود را دریافت نمایید.

   
  ساخت سوئیچ کددار به صورت غیر استاندارد باعث بروز مشکلات برقی در خودرو می شود

   

    • از صفحات زیر نیز دیدن کنید:

  سوئیچ ریموت دار گریت وال ولکس c30ریموت بتا 2009کلیدکامپیوتری دندیساخت ر یموت تویوتا لندکروز اسمارت سه دکمه (Toyota Landcruiser)قاب ریموت هیوندا اکسنتقیمت ساخت سوئیچ کیا اسپورتیج (kia sportage)مقابل قفل حیاطی برقی ایزو ایتالیاکروز کنترل چیست و نحوه کارکرد کلیدکامپیوتری دافکلیدام اند ام نازک
بالا