• قیمت ساخت سوئیچ کددار


  بر طبق قانون کلیه خودرو های در داخل یا خارج از کشور ، برای تردد در شهر ها و جاده ها ملزم به استفاده از سیستم ضد سرقت به همراه کلید کددار می باشند . اما به هر دلیلی ممکن است در طول مدت استفاده دچار خرابی شده و یا حتی گم شود . از همین رو قیمت سوئیچ یدک و قیمت ساخت سوئیچ کددار بسیار اهمیت دارد .


  قیمت ساخت سوئیچ کددار به صرفه و مطمئن
   یکی از مهمترین فاکتورهای یک سوئیچ خوب ،
  قیمت ساخت سوئیچ و قیمت سوئیچ یدک آن است


  قیمت کلید کددار
  کلیدهای کددار از دو بخش اصلی تشکیل شده اند . اول برد آنها که وظیفه باز و بسته کردن قفل مرکزی را بر عهده دارد و بخش دوم چیپ ترانسپوندر آن است . زمانی که کلید را در داخل سوئیچ فرمان قرار میدهید چیپ حافظه داخل کلید تحت حوزه مغناطیسی ترانسپوندر قرار گرفته و فعال می شود . پس از این امر به موتور اجازه استارت زدن داده می شود و خودرو روشن می شود . اما به هر دلیلی ممکن است در طول مدت استفاده دچار خرابی شده و یا حتی گم شود . از همین رو
  قیمت سوئیچ یدک و قیمت ساخت سوئیچ کددار بسیار اهمیت دارد .


  همانطور که گفته شد استفاده از کلید های کددار نقش مهمی در امنیت خودروها ایفا میکند . اما اگر به هر دلیلی این کلیدها گم شده یا دچار خرابی شوند ، در صورت عدم وجود کلید یدک دردسر بزرگی برای راننده ایجاد می کنند .

  نکته دیگر که باید به آن توجه داشته باشید متریال و مواد سازنده سوئیچ است که در قیمت ریموت و هزینه ساخت کلید یدک تاثیر بسیار زیادی دارد . به همین منظور به هنگام خرید و سفارش حتما به این نکته توجه داشته باشید .


  فروشگاه کلید کالا با داشتن پروانه کسب از اتحادیه تعمیرکاران قفل و کلید جهت ارائه خدمات کلید سازی در محل ، دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره توسط وزارت صنعت معدن و تجارت، پوشش دهی سراسری این مرکز با داشتن بیش از 102 نماینده فعال در سراسر ایران و پشتیبانی واقعی و داشتن درگاه مستقیم پرداخت بانک از دیگر اعتبارات کلید کالا می باشد .


                  برای دریافت قیمت بالای صفحه روی گزینه محصولات کلیک کنید برند دلخواه خود را انتخاب کنید

    • از صفحات زیر نیز دیدن کنید:

  کلیدکامپیوتری کال حیاطی جدیدآرام بند فاینسوئیچ تویوتا آوانزا(Toyota avanza)کلیدسه خط پهنساخت ریموت مازراتی کوارتروپورتهریموتی کردن درب ( پکیج شماره یک )کلیدکامپیوتری بهریزانسوئیچ موتور هونداقفل فرمان چنگکی کلید کامپیوتریقاب ریموت بنز کلاس 7
بالا