• قیمت ساخت سوئیچ و ریموت یدک یا زاپاس


  نکاتی هستند که باید به آن‌ها هنگام خرید ماشین توجه نماییم. برای مثال سوییچ یدک یکی از ملزومات است. شما ممکن است که تا سال‌های سال به این سوییچ یدک نیاز پیدا نکنید اما ممکن هم هست فردای روز خرید ماشین، ریموت اصلی خود را گم کنیم و به سوییچ یدک نیاز پیدا کنید. به همین دلیل شما باید هرچه سریع‌تر اقدام به ساخت سوئیچ یدک برای ماشین خود نمایید.

  خرید ماشین یکی از غیرقابل انکار ترین مراحل زندگی هرکدام از ما است. و خریداران باید به نکات مهم و حیاتی توجه کافی داشته باشند و دقت لازم را در خرید ماشین به عمل میاورند. برای مثال یکی از مهم‌ترین نکات برای خرید ماشین تهیه سوئیچ زاپاس است. خریداران باید سعی کنند که پس از خرید، پرداخت هزینه، و معامله ماشین درصورتی‌که فروشنده یک کلید را به او تحویل داد بهتر است که کلید زاپاس ماشین را از فروشنده درخواست نماید، و یا اقدام به ساخت یک سوییچ و یا کلید ‌یدک  برای مواقع اضطراری تهیه نماید‌. مشتری باید توجه داشته باشد که پس از خرید خودرو حتماً هر دو کلید یا ریموت و سوئیچ و ریموت یدک را از فروشنده درخواست نمایند. یک کلید معمولاً برای استفاده معمول رانندگان ساخته شده‌است و کلید دیگر برای استفاده‌های ضروری برای مواقع ضروری برای مثال هنگامی که کلید اصلی گم شد یا جایی جا گذاشته شد بتوانند از کلید دوم استفاده نمایند. اگر شما جزو کسانی است که تازه ماشین خود را خریداری نموده اید و فقط یک سوئیچ دارید باید اقدام به ساخت کلید کد دار یا سوییچ یدک نمایید.

   
  قیمت ساخت سوئیچ و ریموت یدک یا زاپاس
  برای ساختن یک سوئیچ یا ریموت یدک وجود خودرو به منظور کد دادن به خودرو و سوئیچ الزامی است. ساخت سوئیچ یا ریموت یدک شامل مراحل مختلفی مانند تعریف، کد دادن، و تراشه تیغه می باشد، و ساخت انواع سوئیچ‌ها در انواع مختلفی مانند سوئیچ های معمولی، سوئیچ های ریموت دار ( سوئیچ هایی که در آن‌ها ریموت و سوئیچ خودرو با هم هستند ) و همچنین ریموت خودروهای کیلس یا اسمارت انجام می شود.

  قیمت ساختن یک سوئیچ کددار از 150000 تومان به بالا می باشد که داخل سایت برای تمام ماشینها  قیمت دارد

  در صورتی‌که شما قادر به مراجعه به شعبه مرکزی نمی‌باشید سعی کنید که پس از ثبت سفارش  به هر یک از شعباتی که به محل زندگی شما نزدیک است مراجعه فرمایید و درخواست ساخت سوئیچ یدک را  نمایید. همچنین اگر تحت هرشرایطی نمی‌توانید  خودروی خود را جابجا نمایید می‌توانید درخواست ساخت سوئیچ یدک را در درب منزل خود ارسال نمایید که در تحت این شرایط هزینه پرداخت ایاب و ذهاب هم به گردن شما است.
  ساخت سوئیچ یدک در بعضی از خودروها بسته به نوع خودرو سال ساخت و عوامل مختلف دیگر متفاوت است. برای مثال بعضی از خودروها برای ساخت سوییچ یدک نیاز به داشتن کد ورود می باشند، که کد این نوع خودروها با انواع مختلف پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها استخراج می شوند. توجه داشته باشید که اگر شما تحت هر شرایطی به فروشنده خود اطمینان کامل ندارید، می‌توانید با تغییر کد ایموبلایزر و یا تغییر کد سوئیچ خود اقدام به پاک کردن کلیدهای قبلی نمایید و کلید جدید خود را ثبت نمایید. همچنین سعی کنید که برای ساخت کلید یدک به مراکز معتبر و مطمئن مراجعه نمایید تا دچار هیچ‌گونه مشکل و دردسری در آینده نشوید.

    • از صفحات زیر نیز دیدن کنید:

  ساخت ریموت کیا اسپورتیج دو دکمه (kia sportage)آرام بند مرونی ایتالیاسیلندر نیم تنه کلیدمعمولیسوئیچ آئودیقیمت ساخت سوئیچ سیتروئن c5کلیدکامپیوتری پارس راستساخت ریموت بنز E300عیب یابی خودروهای تولیدی سایپا قیمت قاب ریموت تویوتا سه دکمهنحوه کددادن ، پاک کردن و برنامه ریزی جک پارکینگ آترین
بالا