• دوربین مداربسته و انواع آن  دوربین مداربسته به همه دوربین هایی گفته می شود که در  جای خود ثابت بوده و تصاویر را به یک یا چند  مکان می فرستد .

  چون اکثر این دوربین ها در حفاظت، نظارت و  مانیتورینگ امنیت استفاده می شوند این کلمه بیشتر به همین قسمت بر می گردد اما مفهوم فنی آن حتی دوربین های ویدیو تلفن و کنفرانس را نیز شامل می شود.

  انواع دوربین مداربسته از نظر نوع سیگنالها:
  -
  دوربین های آنالوگ
  -دوربین های  IPآی پی تحت شبکه
  از نظر نما و کاربرد متناسب :

  -دوربین های دام DOME
  -
  دوربین های صنعتی
  -دوربین های مینیاتوری
  -دوربین های مادون قرمز IR
  -
  دوربین های اسپید دام دوربین های چرخشی  PTZ

  از نظر چهار چوب و پوشش:
  - ضد آب قاب بزرگ پمپ بنزینی
  - مخفی
  -قاب فانتزی

  دوربین های آنالوگ

   این دوربین ها نسل اولب دوربین های مداربسته می باشند که برای دریافت و ارسال داده صدا و تصویر از امواج آنالوگ استفاده می کنند.

  صدا و تصویر این دوربین ها هر کدام بوسیله کابل دورشته ای  مجزا منتقل می گردد که یک رشته از سیم ها برای جلوگیری از نویز بر سیم اصلی را انجام می دهد. کابل معمول برای تصویر این دوربین ها کابل کواکسیال RG59 است با اینکه ارتباط تصویر این دوربین ها با کابل های مختلف بر حسب نیاز ممکن است. کیفیت این دوربین ها همانگونه که از اسمشان مشخص است تابعی از امواج آنالوگ است. 
 • از صفحات زیر نیز دیدن کنید:

  کلیدجک برقیساخت ریموت کیا ریو (Kia rio)آرام بندساخت ریموت چری تیگو 7ساخت ریموت هیوندا اکسنتساخت ریموت نیسان اینفینیتیقفل کتابی سیزا ایتالیا کلید کامپیوتری 66سیلندر کامپیوتری 7سانت مارک زایسیکونسوئیچ ریو (Kia rio)ساخت ریموت مزدا 3 اسمارت (mazda)
بالا

آمارگیر وبلاگ